Kommunledningen

Kommundirektör

Per Almström
per.almstrom@staffanstorp.se
046- 25 12 44

Biträdande kommundirektör/ekonomichef

Cecilia Jansson
cecilia.jansson@staffanstorp.se
046-25 12 29

Socialförvaltningschef (tillförordnad)

Leila Misirli
leila.misirli@staffanstorp.se
046-25 12 24

Stadsbyggnadsförvaltningschef

Pontus Borgstrand
pontus.borgstrand@staffanstorp.se
046-287 17 91

Utbildningsförvaltningschef

Krister Åkesson
krister.akesson@staffanstorp.se
046-25 12 13

Medborgarserviceförvaltningschef (tillförordnad)

Arne Huseby
arne.huseby@staffanstorp.se
046-251245

Räddningschef

Bertil Persson
bertil.persson@staffanstorp.se
046-25 14 01

Personalchef

Ann Rosell
ann.rosell@staffanstorp.se
046-25 14 49

Hoppa till navigering

Lämna en kommentar

Genom att kommentera godkänner du våra riktlinjer för kommentarer och du ger ditt samtycke (enligt dataskyddsförordningen) till att kommunen behandlar dina personuppgifter.





2 kommentarer till Kommunledningen

  1. Tack Staffanstorp för en ansvarsfull politik, ni är ett föredöme för hur en kommun ska prioritera sina skatteintäkter.

  2. Hej

    Bra beslut om ev återvändande IS terrorister.

    Med vänlig hälsning//Anders